KONST / Litografier / Grafiska blad i mapp 12012294
nr 1201 2294
Grafiska blad i mapp
+ häfte, Adolf Hallman (1893-1968), "Världsstad", 7 blad, 1950, ej sign / numrerade, bladets mått: , bladets mått: 60x41
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:26:04
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr